VDU vyks japonų kalbos konkursas

Komaru transporto kompanija kartu su Hirošimos universiteto Lietuvos centru ir VDU Azijos studijų centru rengia antrąjį japonų kalbos konkursą. Konkursas skirtas visiems Lietuvoje japonų kalbos besimokantiems mokiniams bei studentams. Šiais metais konkurso organizatoriai taip pat pasiryžę nustebinti dalyvius ypatingomis dovanomis (du praėjusių metų nugalėtojai laimėjo keliones į Japoniją).

Japonų kalbos konkursas vyks gegužės 17 d., 13 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-103, Kaunas).

Šių metų tema – „transportas“ plačiąją prasme, įskaitant eismą, keliones ir pan. Kalbos turi būti originalūs pačių dalyvių kūriniai. Dalyvių pasakytas kalbas vertins sudaryta vertinimo komisija, bus atsižvelgiama į gramatiką, tarimą, kalbos turinį ir vaizdingumą, sklandumą, atsakymus į klausimus.

Registracija vyksta iki 2019 m. gegužės 3 d. užpildant formą internete.

Dalyviai iki gegužės 3 d. turės atsiųsti savo kalbos tekstą Azijos studijų centro koordinatorei Kayako Takagi el. paštu: kayako.takagi@vdu.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis, jeigu turite klausimų dėl konkurso.