Skandinavijos protmūšis 2020 studentams ir gimnazistams

Skandinavijos šalių kultūrų ir kalbų programos III kurso studentai organizuoja tradiciniu tapusį Skandinavijos dienų renginį – Protmūšį (nuotoliniu būdu). Šiais metais organizuojami du protmūšiai, kur vienas iš jų yra skirtas visų Skandinavijos programos I-IV kurso studentams (vyks balandžio 9 d.), kitas skirtas gimnazistams (vyks balandžio 22 d.).

Skandinavijos protmūšis 2020 studentams

Susiklosčius nepalankioms aplinkybėms Lietuvoje, buvo atšauktas ne vienerius metus Kauno mieste vykstantis renginys „Skandinavijos dienos 2020“, o kartu su juo ir planuotas „Skandinavijos protmūšis 2020“. Tačiau mes nenorime taip lengvai nuleisti rankų, todėl protmūšį keliame į virtualią erdvę! Domiesi Skandinavija ir manai, kad žinai nemažai apie ją? Tuomet kviečiame Jus prisijungti ir pamankštinti savo smegenis neeilinio formato Skandinavijos protmūšyje!

Kada? Balandžio 9 d.

Laikas? 12 val.

Kur? VDU virtualioje erdvėje

Norinčius dalyvauti kviečiame parašyti asmeninę žinutę Facebook’e Gintarei Stankevičiūtei. Dalyviai bus pridėti į privačią grupę, kurioje bus pranešama platesnė informacija (nuoroda į prisijungimą).

Dalyvių skaičius ribotas, todėl nieko nelauk ir registruokis jau dabar!

Skandinavijos protmūšis 2020 gimnazistams

Gimnaziste! Domiesi kitų šalių kultūromis? Mėgsti leisti laiką prasmingai? Esi neužsiėmęs balandžio 22 dienos popietę?

Jei į visus šiuos klausimus atsakei TAIP… Tuomet…

Prisijunk išbandyti savo jėgas VDU organizuojamo renginio „Skandinavijos dienos 2020” gimnazistams skirtame ONLINE protų mūšyje!

Data ir laikas: Balandžio 22 d., 14:00 val.

Vieta: Namai

P.S. Laukia smagi nuotaika karantino metu!

P.S.S. Laukia puikiai praleistas laikas

Registracijos adresas: skandinavija2020@gmail.com (Registracijos metu prašome nurodyti vardą ir pavardę, bei telefono numerį)

Nuoroda į renginį