Raiškiojo skaitymo konkursas „Alternatyva”

VDU kūrybinė grupė Declamationes kviečia studentus dalyvauti raiškiojo skaitymo konkurse „Alternatyva“, kuris vyks gegužės 18 d., 16 val.

Konkurso dalyviai turėtų atrasti mėgstamą poezijos arba prozos tekstą ir pasiruošti jį raiškiai skaityti. Maksimali raiškiojo skaitymo trukmė turėtų būti iki 7 min.
Norintys dalyvauti konkurse turėtų susisiekti su Milda Gineikaite el. paštu milda.gineikaite@fc.vdu.lt. Laiške organizatoriai prašo nurodyti savo vardą, pavardę, pasirinkto teksto pavadinimą bei telefono numerį, kuriuo būtų galima pasiekti skaitovą.

„Kviečiame susiburti Vytauto Didžiojo universiteto studentus, skaitovus ir dainuojamosios poezijos atlikėjus, esamus ir norinčius jais būti, ir pabandyti kartu surengti raiškiojo skaitymo konkursą, kaip alternatyvą oficialiems tokio pobūdžio renginiams. Mūsų sambūris leistų sužinoti, kiek universitete yra meninio žodžio mylėtojų, kokius tekstus galėtume pavadinti „savais“, kokie yra mūsų sceninės raiškos įgūdžiai,” – dalyvavimą konkurse skatina viena iš koordinatorių ir Declamationes narių Milda Gineikaitė

Registracija vyksta iki gegužės 10 d.

Dėl daugiau informacijos prašome kreiptis į Mildą Gineikaitę arba VDU kūrybinės grupės Declamationes narius.