Pirmakursiams – kompiuterinio raštingumo testo rezultatai

Vytauto Didžiojo universitetas skelbia anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testų rezultatus (rekomenduojamus studijuoti lygius).

Informacija apie anglų kalbos testo rezultatus pirmo kurso studentams išsiųsta į universiteto el. paštą (vardas.pavarde@stud.vdu.lt) rugpjūčio 30 dieną. Laiške yra nurodytas rekomenduojamas studijuoti anglų kalbos lygis, į kurio grupę studentas turi registruotis pirmakursių registracijos į studijų dalykus metu rugpjūčio 31 d.

Taip pat informacijos galima teirautis savo fakulteto dekanate.

Turintiems C1 lygio kompetenciją liudijančius dokumentus (standartizuotų anglų kalbos testų arba išsilavinimo anglų kalba įgijimo pažymėjimus) – privalu juos pateikti Užsienio kalbų institutui (almante.meskauskiene@vdu.lt) iki rugsėjo 1 dienos. Šie studentai TURI studijuoti kitas užsienio kalbas (ne mažiau kaip 12 ECTS);

Pirmo kurso studentų registracija – rugpjūčio 31 d. Pirmoji kalbų paskaitų diena yra rugsėjo 2 d.

Kitais klausimais dėl anglų kalbos  mokymosi kreiptis: rimgaile.kasparaite@vdu.lt; dėl kitų kalbų mokymosi: vilmante.mejeryte@vdu.lt

Daugiau informacijos:

VDU Užsienio kalbų institutas
Gedimino g. 44-201, 44240 Kaunas
Tel. nr.:(8 37) 327 845
El. paštas: uki@vdu.lt

VDU Informatikos fakultetas pateikia 2022/2023 m. m. pirmo kurso kompiuterinio raštingumo testo rezultatus: REZULTATAI

Atkreipiame dėmesį, kad rezultatai pateikiami pagal fakultetus ir studijų programas, nurodant studento registracijos numerį / studento pažymėjimo numerį.

Studentai, kurių pavardžių nėra sąraše (neišlaikę arba nelaikę testo), privalo registruotis į B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas. B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas privaloma išklausyti per pirmuosius studijų semestrus.

Studentai, kurie jau yra pateikę įrodančius dokumentus, kad turi ECDL pažymėjimus arba dokumentus apie išlaikytą valstybinį informacinių technologijų egzaminą, į dalyką Kompiuterinis raštingumas gali nesiregistruoti, užskaitymas jiems bus padarytas spalio mėnesio pradžioje.

Studentai, kurie negalėjo laikyti testo rugpjūčio 30 d., kompiuterinio raštingumo testą galės laikyti rugsėjo 26-30 dienomis.

Studentai turintys ECDL pažymėjimus arba išlaikę valstybinį informacinių technologijų egzaminą ir nepateikę testavimo komisijai ECDL pažymėjimo arba atestato kopijų, bet norintys būti atleisti nuo B grupės dalyko Kompiuterinis raštingumas, atitinkamas kopijas gali pristatyti į Informatikos fakulteto dekanatą (Vileikos 8, 409 kab.) arba atsiųsti e.paštu: if@vdu.lt iki 2022 m. rugsėjo 30 d.

Įstojusiems į Vytauto Didžiojo universitetą antrą kartą ir jau išlaikiusiems testą reikia užpildyti prašymą dėl testo užskaitymo VDU Informatikos fakulteto dekanate (Vileikos g. 8, 409 kab.) arba VDU Studentų centre (S. Daukanto g. 27, 206 kab.).

Po 2022 m. rugsėjo 30 d. ECDL pažymėjimų bei atestatų kopijos nebebus priimamos ir studentai privalės registruotis į B grupės dalyką Kompiuterinis raštingumas.

Daugiau informacijos:

VDU Informatikos fakultetas