Paskaita apie Kinijos tarptautinius santykius

VDU Azijos studijų centras tęsia „Time for Asia“ renginių ciklą ir kviečia daugiau sužinoti apie Kinijos tarptautinį vaidmenį bei santykius su kaimyninėmis bei toliau esančiomis valstybėmis. Šį kartą paskaitą „China’s Relations with (Re-)Emerging Powers and Regions“ skaitys Vilniaus universiteto Azijos studijų ir tarptautinės politikos docentas dr. Konstantinas Andrijauskas. Su mokslo stažuotėmis jis yra dirbęs Fudanio, Džedziango ir Kolumbijos (Niujorkas) universitetuose. Dr. Andrijauskas yra ne vienos akademinės publikacijos apie Azijos politiką autorius, įskaitant 2016-aisiais pasirodžiusią knygą „Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse“.

Paskaita vyks kovo 15 (ketvirtadienį) nuo 17:00 val. Gedimino g. 44-202. Renginys nemokamas ir atviras visiems.

„Time for Asia“ (liet. „Laikas Azijai“) tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, daugiausiai dėmesio teikiant politinėms, socialinėms, ekonominėms ir kultūrinėms tematikoms.

Daugiau informacijos:
  • Linas Didvalis
  • Adresas Azijos studijų centras V. Putvinskio g. 23-417/418 kab.
  • Telefonas (8 37) 331323
  • El. paštas linas.didvalis@vdu.lt