Kasmetinis japonų kalbos konkursas

Komaru transporto fondas kartu su Hirošimos universiteto Lietuvos centru ir VDU Azijos studijų centru rengia trečiąjį ir jau tradicija tapusį japonų kalbos konkursą. Konkursas skirtas visiems Lietuvoje japonų kalbą besimokantiems moksleiviams bei studentams. Kaip ir kiekvienais metais, konkurso organizatoriai žada nustebinti dalyvius ypatingais prizais!

2020-ieji metai išties ypatingi Kaunui ir Lietuvos-Japonijos istorijai – šiais metais minime Čiunės Sugiharos veiklos Kaune (1939-1940 m.) 80-ąsias metines. Č. Sugihara išdavė tranzitines vizas žydams ir taip išgelbėjo daugiau nei 6 000  gyvybių. Todėl šis konkursas yra įtrauktas ir į Sugiharos savaitės programą.

Japonų kalbos konkursas vyks VDU Azijos studijų centre, 2020 m. spalio 16 d. 09:00-12:00 (jei konkursas vyks nuotoliniu būdu) arba 13:00-16:00. Apie konkurso laiką informuosime iš anksto. Konkurso tema – „transportas“ plačiąja prasme, įskaitant eismą, keliones ir t.t. Konkurso kalbos turi būti originalios ir sukurtos pačių dalyvių. Kalbas vertins specialiai konkursui sudaryta vertinimo komisija. Bus atsižvelgiama į kalbos taisyklingumą, sklandumą, vaizdingumą, turinį ir atsakymus į klausimus.

Registracija vyksta iki 2020 rugsėjo 28 d. (pirmadienio), užpildant registracijos formą, kurią rasite čia.

Dalyviai iki rugsėjo 28 d. turi atsiųsti savo kalbos tekstą ASC koordinatorei Kayako Takagi el. paštu: kayako.takagi@vdu.lt

Jei turite papildomų klausimų galite kreiptis į Hirošimos universiteto Tarptautinių ryšių skyrių el. paštu: kokusai-kyoten@office.hiroshima-u.ac.jp.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.