Diskusija.Skaitmeninė humanitarika – nauja mokslo ir studijų sfera?

Kviečiame VDU studentus, dėstytojus ir visus besidominčius dalyvauti akademinėje diskusijoje apie skaitmeninių technologijų pritaikymą humanitariniuose moksluose Skaitmeninė humanitarika – nauja mokslo ir studijų sfera? Diskusijoje bus kalbama apie naujus skaitmeninius duomenų rinkimo, analizės ir vizualizavimo būdus, kaip jie gali būti naudojami visuomenės ir kultūros reiškinių tyrinėjimui, surinktos medžiagos pristatymui viešojoje erdvėje.

Ši diskusija gali būti naudinga tyrėjams, dėstytojams, doktorantams, ieškantiems įdomių tarpdisciplininio bendradarbiavimo galimybių, o ypač – universiteto pirmakursiams, antrakursiams ir savo disciplinose jau pažengusiems studentams, rengiantiems įvairaus pobūdžio studijų darbus, galvojantiems apie naujus ateities projektus, praktinio darbo perspektyvas.

Renginio programa: įvadinis pranešimas, kurį pristatys doc. Daiva Vitkutė-Adžgauskienė (VDU Informatikos fakultetas), doc. dr. Andrius Utka (kompiuterinė lingvistika), dr. Marius Sirutavičius (istorija) ir doc. dr. Egidija Kiškina (visuomenės grupių studijos), taip pat diskusija ir neformalus pabendravimas prie arbatos / kavos puodelio.

Diskusija vyks 2018 m. gegužės 8 d. (antradienį) 16.00-18.00 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) 414 auditorijoje (Medijų studija)

Renginio organizatoriai – VDU Skaitmeninės humanitarikos bendruomenė. Renginio kvietimas.