Atvira paskaita apie Tibetą

Spalio 27 d., 12 val. VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) 103 auditorijoje „Time for Asia“ pristato Tibeto ekspertą, nevyriausybinės organizacijos „International Campaign for Tibet“ veiklos Europoje direktorių Vincent Metten, kuris skaitys paskaitą Deep Tibet: emerging trends in Tibet today“. Paskaita nemokama ir atvira visiems.

Paskaitos metu bus pristatoma šiuolaikinė Tibeto situacija, kylantys iššūkiai, ateities perspektyvos. Tai gera proga visiems besidomintiems Rytų Azija daugiau sužinoti apie Tibetą iš daugelį metų šioje srityje dirbančio specialisto. V. Metten NVO „International Campaign for Tibet“ dirba jau saugiau nei 11 metų. Prieš tai jis buvo įsitraukęs į ekspertinę veiklą Belgijos vyriausybėje ir Europos Komisijoje. Per savo karjerą V. Metten  paskelbė daug publikacijų anglų ir prancūzų kalbomis Tibeto, Kinijos vidaus politikos, Europos ir Kinijos santykių tematika.

„Time for Asia“ –  tai Azijos studijų centro koordinuojamas renginių ciklas, kurio metu reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, koncentruojamasi į politines, socialines, ekonomines tematikas.

Daugiau informacijos:
  • Linas Didvalis
  • Adresas VDU Azijos studijų centras, V. Putvinskio g. 23-417
  • Telefonas (8 37) 331 323
  • El. paštas linas.didvalis@vdu.lt