Atvira paskaita apie Kinijos užsienio politiką

Spalio 19 d., 17 val. 30 min. VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) 310 auditorijoje, pradedamas naujas Azijos studijų centro organizuojamo paskaitų ciklo Time for Asia sezonas su atvira paskaita apie Kinijos užsienio politiką.

Džiaugiamės galėdami pristatyti Prof. Jisheng Sun, dabartinę Kinijos užsienio reikalų universiteto viceprezidentę ir Kinijos valstybinės tarptautinių studijų asociacijos generalinę sekretorę. Per savo akademinę karjerą ji parašė ne vieną knygą ir straipsnį tarptautinių santykių bei Kinijos užsienio politikos tematika. Kaip vizituojanti dėstytoja Prof. J. Sun yra dirbusi Marietta koledže (Ohajo valstijoje) ir kaip mokslo darbuotoja – Harvardo universitete. Prof. J. Sun paskaita Certainty vs. Volatility and Turbulence: China‘s Foreign Policy and the World bus skaitoma anglų kalba. Renginys yra nemokamas ir atviras visiems.

Time for Asia – tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu bus reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, koncentruojamasi į politines, socialines, ekonomines tematikas.

Daugiau informacijos:
  • Linas Didvalis