Kūrybinio rašymo dirbtuvės „Iš didelio rašto einam už krašto“

VDU Lituanistikos katedra kviečia dalyvauti ketvirtosiose kūrybinio rašymo dirbtuvėse „Iš didelio rašto einam už krašto“. Šios dirbtuvės – jau tradicija tapęs rudens semestro renginys, kurio metu skaitomi ir analizuojami atrinkti tekstai, dalyviai mokosi išreikšti konstruktyvią kritiką, gauna praktinių patarimų tolesnei kūrybai. Pirmosios kūrybinės dirbtuvės buvo vienas iš renginių, skirtų K. Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti, o antrosiose buvo išmėgintas esė žanras. Šiais metais VDU Lietuvių filologijos ir leidybos trečio kurso bakalaurantės kviečia priimti literatūros metamą iššūkį – rašymą matant pasaulį knygos veikėjų akimis.

Visi norintys kviečiami kurti tekstus šiomis temomis:

  • Eilėraščiai, kuriuos parašė A. Garšva
  • Mėgstamo knygos veikėjo nuotykiai už knygos ribų

Slapyvardžiu pasirašytus tekstus (iki 6 tūkst. spaudos ženklų) prašome siųsti adresu fruktamunta@gmail.com iki sausio 5 d. Dirbtuvėms atrinktų tekstų autoriai bus informuoti elektroniniu paštu iki sausio 12 d. Visiems dalyviams bus iš anksto atsiųsti dirbtuvėse aptariami tekstai ir užduotys.

Kūrybinių dirbtuvių laikas ir vieta bus patikslinti. Daugiau informacijos apie konkursą teikiama el. paštu klausimas.vdu@gmail.com