Dvišalių mainų Japonijoje konkursas

pexels-photo-1

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Tarptautinių ryšių tarnyba (TRT) skelbia dvišalių mainų konkursą 2017-2018 m. m. studijoms Japonijoje. Pirmos ir antros pakopos studentai, norintys dalyvauti konkurse, turi pildyti paraiškas internetu iki 2017 m. sausio 30 d.

Prieš pasirenkant užsienio universitetą, svarbu peržiūrėti universiteto siūlomų kursų aprašus ir įsitikinti, kad programa Japonijoje atitiks Jūsų studijas VDU. Norėdami tiksliai išsiaiškinti, kuris universitetas ir programa labiausiai tinka – kreipkitės į savo studijų programos vadovą, išsirinkite vieną iš 12 universitetų ir dalyvaukite atrankoje.

Universitetų Japonijoje sąrašas

Atranka vyksta dviem etapais:

I atrankos etape studentai turi pateikti visus reikalingus dokumentus elektroninėje sistemoje. Atrankos komisijai įvertinus ir atrinkus studentus, jie yra kviečiami į II atrankos etapą motyvacinį pokalbį su komisijos nariais.

Negavus VDU Mainų programų stipendijos, motyvuoti studentai gali vykti ir savo lėšomis.

Kontaktinis asmuo:
  • Vaidas Dačiola
  • Adresas S. Daukanto g. 27–308 (VDU Tarptautinių ryšių tarnyba)
  • Telefonas (8 37) 327 987
  • El. paštas  vaidas.daciola@vdu.lt