Tarptautinės mokyklos

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai

Tarptautiniai ryšiaiVytauto Didžiojo universitete 2017 m. liepos 14 – rugpjūčio 12 dienomis vyks intensyvūs lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai. Į Kauną kviečiame pasaulio lietuvius, įvairių sričių studentus, užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių kalbos ir geriau pažinti Lietuvą.

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai – tai puiki proga pažinti, pabendrauti, pabūti kartu su žmonėmis iš viso pasaulio ir kartu pramokti lietuvių kalbos ar ją patobulinti. Prisitaikydami prie skirtingų atvykstančiųjų poreikių, paprastai organizuojame 3 skirtingų lygių lietuvių kalbos kursus.

VDU jau aštuonioliktus metus yra visų besidominčių lietuvių kalba ir kultūra traukos centras. Mokytis kalbos ir maloniai praleisti mėnesį vasaros kursuose paprastai atvyksta apie 50 svečių iš įvairių Europos, Amerikos, Australijos, Azijos šalių. Studentai kursų metu turtina žodyną, mokosi lietuvių kalbos gramatikos, dalyvauja diskusijose, daug sužino apie savitą mūsų krašto kultūrą, literatūrą, meną, istoriją ir politiką.

Kursų metu aplankomos istorinės Kauno vietos, muziejai, savaitgaliais vykstama į Vilnių, Trakus, Druskininkus, organizuojami įvairūs renginiai.

Daugiau informacijos.


Lituanistinės studijos mokytojams

Vytauto Didžiojo universitete 2017 m. liepos 14 – rugpjūčio 12 dienomis bus organizuojamos intensyvios lituanistinės studijos, kurios, tikimės, sukvies užsienio lietuvių mokytojus. Kviečiame užsienio lietuvius mokytojus, dirbančius lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio ir /ar  mokyklinio amžiaus vaikais atvykti į VDU organizuojamas studijas.

Šių užsiėmimų metu bus ne tik tobulinami lietuvių kalbos įgūdžiai. Studijų dalyviams bus organizuojami didaktikos, ugdymo psichologijos mokymai (bus sudarytos sąlygos plėtoti profesines kompetencijas kuriant mokymąsi skatinančias edukacines aplinkas, analizuojamos mokinių psichosocialinės adaptacijos mokykloje problemos); siekiama plačiau supažindinti su Lietuvos kultūra, menu, tradicijomis, socialinėmis aktualijomis, kurios, tikimasi, kūrybiškai įsilies į studijų dalyvių – mokytojų įvairius dėstymo dalykus, edukacines veiklas. Be teorinių bei praktinių paskaitų vyks kultūriniai vakarai, lankomos įvairios parodos, aplankomos gražiausios Lietuvos vietovės.

Kursų trukmė – 30 dienų.

Preliminari studijų programa

Daugiau informacijos apie studijas galima rasti šioje svetainėje

Reikalavimai pateikiami šioje svetainėje

Kursus remia Švietimo mainų paramos fondas.