Studentams ir mokslininkams – studijų ir tyrimų galimybės Vokietijoje

Vytauto Didžiojo universitete lankysis Vokietijos akademinių mainų tarybos (DAAD) atstovas Dr. Heiko F. Marten. Jis ves informacinį seminarą apie DAAD stipendijų programas, skirtas studentams ir mokslininkams, bei pristatys DAAD siūlomas stipendijas 2019-2020 mokslo metams.

DAAD stipendijos siūlomos visų sričių aukštųjų mokyklų absolventų magistro laipsnio studijoms, jaunųjų mokslininkų ir doktorantų moksliniams darbams ar studijoms Vokietijoje, aukštųjų mokyklų dėstytojų ir mokslininkų mokslo tiriamajam darbui. Taip pat siūlomos aukštųjų mokyklų vasaros kursų stipendijos, stipendijos praktikai bei gilinamosioms studijoms menininkams, muzikantams ir architektams.

Informacinis seminaras apie DAAD stipendijas vyks spalio 23 d. (trečiadienį) 16:30 val. VDU rūmuose V. Putvinskio g. 23, 310 auditorijoje.

Daugiau informacijos apie DAAD siūlomas stipendijų programas, stipendijų dydžius bei kitą naudingą informaciją galima rasti adresu, taip pat Facebook.

DAAD Informacinis centras Rygoje, ic@daad.lt, +371 67228800, www.daad.lt