Prof. Leonido Donskio paskaita apie Renesanso kūrėjus

Minint 400-ąsias Viljamo Šekspyro ir Miguelio de Servanteso mirties metines, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Užsienio kalbų institutas (UKI) ir Humanitarinių mokslų fakultetas (HMF), prisidėdamas prie šių Renesanso epochos amžininkų kūrybos sklaidos visuomenei,  balandžio 17–25 d. organizavo įvairius nemokamus renginius mieste.

Balandžio 25 d. VDU mažojoje salėje  vyko vieša VDU prof. Leonido Donskio paskaita „Mūsų amžininkai, palikę mus prieš 400 metų: Viljamas Šekspyras ir Migelis de Servantesas“. Paskaitos metu prof. Leonidas Donskis aptarė anglų ir ispanų amžininkų darbus ir jų reikšmę dabartinei visuomenei.  Kaip vieną iš svarbiausių šių kūrėjų originalumo požymių profesorius įvardijo jų tekstų ir pjesių aktualumą visais laikais.