Prie Seimo – protestas prieš aukštojo mokslo skurdinimą

Birželio 15 d., ketvirtadienį, 11 val., prie LR Seimo (Gedimino pr. 53) Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas (LAMPSS) kviečia prisijungti prie protesto akcijos – mitingo-eitynių, skirtų pasipriešinimui antidemokratiškai aukštojo mokslo reformai. Registruotis galima el. paštu info@lampss.lt arba universitetų profesinių sąjungų komitetuose.

Protesto dalyviai eitynes pradės 11 valandą nuo LR Seimo ir eis Gedimino prospektu iki LR Vyriausybės (Kudirkos a.). Mitingo metu bus kreipiamasi į Seimą ir Vyriausybę, renginys vyks iki 14 val.

Mitinge bus protestuojama prieš vykdomą aukštojo mokslo skurdinimą, neoliberalią socialinę politiką, antidemokratišką aukštojo mokslo reformą.

„Pasipriešinkime nieko gera aukštajam mokslui ir Lietuvos valstybei nežadančiai, socialiai neatsakingai ir nedemokratiškai „pseudoreformai“ masiniais mitingais, eitynėmis ir kitomis teisinėmis formomis. Mes už demokratišką aukštojo mokslo reformą. Mes prieš „buldozerinę“ reformą. Akademinė bendruomenė turi teisę būti ir yra svarbus šios reformos subjektas, ji pajėgi ir turi joje dalyvauti“, – kviečia LAMPSS tarybos pirmininkė Asta Lapinskienė.

Visi norintys dalyvauti proteste prašomi registruotis savo aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų komitetuose arba pranešti el. paštu info@lampss.lt.

Kvietimas dalyvauti mitinge-eitynėse