Poetui K. Bradūnui skirta popietė „Prie vieno stalo“

VDU Lietuvių išeivijos institutas ir Lituanistikos katedra kovo 16 dieną (ketvirtadienį) 15 val. kviečia į poetui Kaziui Bradūnui skirtą popietę „Prie vieno stalo“. Renginio metu bus rodomas Arvydo Reneckio filmas apie poetą, atsiminimais apie tėvą dalinsis poeto dukra Elena Bradūnaitė-Aglinskienė, poeto eiles skaitys aktorė Virginija Kochanskytė. Renginys vyks Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje (S. Daukanto g. 25, III aukštas).

Šiais metais yra minimas vieno žymiausio išeivijos poeto žemininko Kazio Bradūno 100-osios gimimo metinės. 2017 metai yra paskelbti K. Bradūno metais. Rašytojui skirtos konferencijos, minėjimai vasario ir kovo mėnesiais vyksta visoje Lietuvoje.

Vytauto Didžiojo universitete K. Bradūnas 1937–1940 m. studijavo lituanistiką. Po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo sugrįžo gyventi į Lietuvą. 2000 m. Vytauto Didžiojo universitete buvo surengtas Kazio Bradūno literatūros vakaras.