Moksleiviams – vaizdo įrašų apie vokiečių kalbą ir kultūrą konkursas

Pernai pirmą kartą VDU Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo katedros organizuotas moksleivių fotografijų konkursas „Vokiečių kalba ir kultūra Lietuvoje – apsidairyk 360°“ sulaukė didelio susidomėjimo. Todėl ir šiais metais visų Lietuvos mokyklų moksleivius kviečiame apsidairyti aplink save ir atkreipti dėmesį į viską, kas vienaip ar kitaip atspindi vokišką dvasią. Šio konkurso užduotis – sukurti trumpą (iki 3 min. trukmės) dokumentinį filmą konkurso tema.

Kai tik atidžiai apsidairysi, „vokiškumo“ apraiškų atrasi tikrai daug. Tai gali būti objektas, išgyvenama akimirka, draugas ar draugė, įdomi asmenybė, besidalinanti „vokiškais“ įspūdžiais ar prisiminimais.  Parašyk savo filmui trumpą scenarijų, nufilmuok, sumontuok medžiagą, apipavidalink ją ir siųsk mums. Nugalėtojų laukia konkurso prizai!

Mūsų tikslas išlieka tas pats – priminti, jog Europoje bendraujama ne tik anglų kalba. Vokiečių kalbos paklausa auga. Įvairios Vokietijos įmonės ir organizacijos plečia Lietuvoje savo veiklą ir jiems jau dabar reikia darbuotojų, mokančių vokiečių kalbą ir išmanančių vokiečių mentalitetą bei kultūrą.

Konkursui videodarbai pateikiami iki 2019 m. balandžio 30 d.

Išsamią informaciją apie dalyvavimą konkurse rasi dalyvio anketoje ir nuostatuose.