Konkursas „Vokiečių kalba ir kultūra Lietuvoje – apsidairyk 360°“

Kviečiame apsidairyti mokykloje, mieste ir atkreipti dėmesį į viską, kas atspindi „vokiškumą“ aplink Tave. Kai tik pradėsi tyrinėti, esame tikri, atrasi labai labai daug. Kai tik rasi ką nors verta dėmesio, čiupk savo išmanųjį telefoną ar fotoaparatą, užfiksuok „vokiškumo“ akimirkas, sugalvok tai akimirkai vokišką pavadinimą, užpildyk konkurso dalyvio anketą ir siųsk mums! Turi galimybę ne tik prasiblaškyti ir pasidomėti kalbos, kurią mokaisi, išraiškomis, bet ir sudalyvauti Vytauto Didžiojo universitete rengiamoje fotografijų parodoje bei laimėti mūsų konkurso prizą!

Nuotraukas konkursui galima pateikti iki balandžio 15 d. Nuotraukas kartu su dalyvio anketa (Mokinių fotografijos konkurso dalyvio anketa) siųsti elektroniniu paštu: sidona.zvaliauskiene@vdu.lt.

Mūsų tikslas – priminti, jog Europoje bendraujama ne tik anglų kalba. Vokiečių kalbos svarba taip pat kasdien auga. Šimtai įmonių plečia Lietuvoje savo veiklą ir jiems jau dabar reikia darbuotojų, mokančių vokiečių kalbą ir išmanančių vokiečių mentalitetą bei kultūrą.

Daugiau informacijos apie konkursą – Mokinių fotografijos konkurso nuostatai

Daugiau informacijos:
  • Sidona Žvaliauskienė
  • Adresas Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra, V. Putvinskio g. 23-315
  • Telefonas (8 37) 327 837
  • El. paštas sidona.zvaliauskiene@vdu.lt