Atvira paskaita apie regionalizmą Rytų Azijoje

Azijos studijų centras tęsia „Time for Asia“ renginių ciklą ir kviečia visus balandžio 30 d. į vizituojančio profesoriaus Jorge Garzón paskaitą. Svečias iš Argentinos Torcuato di Tella universiteto skaitys paskaitą „Overlapping regionalism in East Asia“, kurioje pristatys regionalizmo ir valstybių įsitraukimo į tarptautines organizacijas situaciją Rytų Azijoje. Paskaita vyks balandžio 30 d. (antradienį) nuo 15:00, Putvinskio g. 23-101, Kaune. Renginys anglų kalba, yra nemokamas ir atviras visiems.

Jorge Garzón yra baigęs doktorantūros studijas Hamburgo universite Vokietijoje. Šiuo metu dirba Torcuato di Tella universiteto Politikos mokslų ir tarptautinių studijų fakultete. Jo straipsniai apie regionalizmą yra pasirodę tarptautiniuose žurnaluose ir leidyklose.

„Time for Asia“ (liet. „Laikas Azijai“) tai renginių ciklas, koordinuojamas Azijos studijų centro, kurio metu reguliariai pristatomi įdomiausi bei aktualiausi šiuolaikinės Azijos aspektai, daugiausiai dėmesio teikiant politinėms, socialinėms, ekonominėms ir kultūrinėms tematikoms.