Atvira diskusija dėl Europos ateities

Šių metų birželio 9 d. Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas, socialiniai partneriai bei Lietuvos pilietinės visuomenės atstovai kviečia į atvirą diskusiją dėl Europos ateities. Diskusija vyks Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune, diskusijos pradžia – 9 val.

Pranešimus skaitys Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Vytauto Didžiojo universiteto prof. Mindaugas Jurkynas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Arūnas Laurinaitis, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas. Europos parlamentarai, politikai, Seimo nariai, mokslininkai, kiti aktyvūs piliečiai dalyvaus diskusijose „Skirtingos šalys – skirtingi interesai. Ar įmanoma judėti į priekį?“ ir „Kiek ir kokios Europos reikia Lietuvai ir jos piliečiams?“

Lietuvos pilietinės visuomenės organizacijas atstovaujantys EESRK nariai kviečia diskusijai Lietuvoje politikus, socialinius partnerius,  pramonės, verslo (darbdavių) bei profesinių sąjungų atstovus, taip pat studentiją, akademinę bendruomenę, žemdirbius bei bendruomenes savo žiniomis, patirtimi ir įžvalgomis pasitarnauti bendram darbui dėl Europos ateities.

Preliminari renginio programa.