Apsilankymas Korėjos kultūros centre Lenkijoje

Sausio 24 d. Azijos studijų centro darbuotojai ir HMF tarptautinių ryšių koordinatorė apsilankė Korėjos kultūros centre, įsikūrusiame Lenkijos sostinėje Varšuvoje, ir susitiko su direktoriumi Kim Hyunjun. Susitikimo metu buvo pristatytas ilgametis ASC įdirbis koreanistikos srityje. Centro direktorių maloniai nustebino su Korėja susiję veiklos Kaune, Korėja besidominčių studentų skaičius ir iniciatyvos.

Tarp įvairių ateities planų buvo išsakytas ketinimas aplankyti VDU kartu su Korėjos Respublikos ambasadoriumi artėjančios Azijos savaitės atidarymo proga.

Korėjos kultūros centras – didžiausia institucija Rytų Europos regione, kuri užsiima Pietų Korėjos kultūrine diplomatija ir siekia pristatyti Korėjos meną, kultūrą ir vertybes. Tarp jos prioritetinių sričių yra ir akademinių bei jaunimo mainų vystymas.