Absolventai, kviečiame sugrįžti į savo Alma Mater

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) tęsia gražią kasmetinę tradiciją ir vėl kviečia universiteto absolventus apsilankyti savo alma mater – šįkart VDU absolventų dieną minėsime lapkričio 8-ąją, ketvirtadienį.

Renginių programą 12 val. pradės Šv. Mišios už į Anapilį išėjusius absolventus ir kitus VDU bendruomenės narius, vyksiančios VDU koplyčioje (V. Putvinskio g. 23, I a., Kaunas) ir VDU Švietimo akademijos koplyčioje (T. Ševčenkos g. 31, I a., Vilnius).

Toliau tęsis tradiciniai absolventų susitikimai fakultetuose. Humanitarinių mokslų fakultetas 18.00–19.30 val. kviečia absolventus į susitikimą ir pokalbį su ilgamečiu fakulteto dėstytoju – Linu Bulota. Susitikimo vieta: V. Putvinskio g. 23, 311 aud.

Vėliau, nuo 19.30 val., visi VDU absolventai bus kviečiami rinktis į restoraną „Miesto sodas“ (Laisvės al. 91), kur vyks ciklo „Aš, alus ir dėstytojas“ renginys – kalbas sakys VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir VDU absolventų klubo prezidentas Andrius Būda, koncertuos VDU Muzikos akademijos studentų džiazo grupė. Čia taip pat paskaitą bei klausimų-atsakimų sesiją surengs VDU Lietuvių išeivijos instituto direktorius, istorikas, prof. Egidijus Aleksandravičius.

Absolventai, kurie planuoja dalyvauti šventėje, maloniai kviečiami registruotis.

Daugiau informacijos:
  • HMF prodekanas Giedrius Janauskas